Par mums

Nordeu Steel & Construction ir metāla tirdzniecības uzņēmums, kas strādā ar melnā un krāsainā metāla, nerūsējošā tērauda, kā arī alumīnija ražotājiem un piegādātājiem no Eiropas Savienības (ES) un Neatkarīgo Valstu Sadraudzības (NVS) valstīm. Uzņēmums dibināts 2007. gadā ar mērķi sniegt atbalstu un profesionālu palīdzību metāla iepirkumu un projektu vadības jautājumos uzņēmumiem, kas saistīti ar celtniecību, metālapstrādi, rūpniecisko ražošanu, dizainu un daudzām citām nozarēm.  

Piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu – ražošanas izejvielu un sagatavju piegādi, izejvielu daudzuma optimizāciju, metāla konstrukciju projektēšanu un izgatavošanu, vienas pieturas metāla piegādi un pilna loģistikas servisa nodrošināšanu ar plašu distribūcijas noliktavu Rīgā, kā arī palīdzību un konsultācijas veiksmīgai projektu vadībai iepirkumu konkursos.  

Mūsu klienti novērtē mūsu uzņēmuma konkurētspēju savā nozarē un augsti kvalificētu speciālistu komandu ar dziļu izpratni par metāla tirdzniecības procesu. Pateicoties plašajam sadarbības partneru un piegādātāju lokam, kā arī attīstītai loģistikas ķēdei, mēs spējam nodrošināt ātrus un uzticamus pasūtījumu izpildes termiņus.  

nordeu_icon